Formularz
kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz pytania lub wątpliwości prosimy o wypełnienie formularza poniżej, nasz konsultant skontaktuje się w ciągu kilku godzin.

Rejestracja spółek

Zajmujemy się profesjonalną rejestracją spółek na terenie Polski. Z naszej kompleksowej pomocy korzystają przedsiębiorcy z Polski i zagranicy, dla których założyliśmy łącznie już 487 różnorodnych spółek, takich jak:

– Spółka z o.o.
– Spółka z o.o. Spółka komandytowa
– Spółka komandytowa
– Spółka Jawna
– Spółka Akcyjna
– Spółka Komandytowa – Akcyjna
– Spółka Europejska
– Fundacja
– Stowarzyszenie
– Oddział
– Przedstawicielstwo

Pomagamy w uzyskaniu koncesji i zezwoleń niezbędnych do prowadzenia określnej działalności, które wymagane są ustawowo lub na podstawie odrębnych przepisów prawa.

Gwarantujemy szybką rejestrację spółki w najkorzystniejszym dostępnym wariancie oraz minimum formalności. Wystarczy wypełnić krótki formularz, abyśmy mogli rozpocząć kompleksową rejestrację spółki w Państwa imieniu.

Powierzenie naszej firmie rejestracji spółki pozwala na znaczną oszczędność czasu i kosztów oraz zapewnia prawidłowe wypełnienie wszelkich formalności. Służymy profesjonalnym doradztwem w zakresie wyboru odpowiedniej spółki, uwzględniając profil i cele działalności.

Doskonała znajomość prawa spółek, jakość i profesjonalizm naszych usług gwarantuje satysfakcję ze współpracy.

Zakres usług

Kompleksowa rejestracja spółek obejmuje następujące etapy:

1. Przygotowanie umowy spółki.
2. Rejestracja spółki w KRS.
3. Złożenie wszelkich niezbędnych dokumentów w urzędach oraz ich odebranie.
4. Monitorowanie całego procesu rejestracji.
5. Potwierdzenie dokonania rejestracji spółki.

Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą biznesowym, który udzieli odpowiedzi na wszystkie Państwa pytania i zaproponuje najkorzystniejsze rozwiązania dopasowane do Państwa potrzeb.