Formularz
kontaktowy

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz pytania lub wątpliwości prosimy o wypełnienie formularza poniżej, nasz konsultant skontaktuje się w ciągu kilku godzin.

Wirtualne biuro

Wirtualne biuro

Wirtualne biuro to najwygodniejsze rozwiązanie dla firm, które pozwala na znaczną oszczędność kosztów związanych z  wynajmem biura.

Usługa wirtualne biuro jest skierowana do firm, które potrzebują nowej siedziby działalności związku z ekspansją na nowym rynku, rozpoczynają swoją działalność lub chcą obniżyć koszty wynajmu biura.

Dysponujemy prestiżowymi lokalizacjami biur na terenie Warszawy i profesjonalną kadrą, która zajmuje się obsługą sekretariatu.

Nasi klienci otrzymują prestiżowy adres rejestracji firmy i nasz wykwalifikowany zespół do dyspozycji, który zarządza obsługą korespondencji i telefonów.

Prestiżowy adres firmy w centrum Warszawy, profesjonalna obsługa korespondencji i telefonów, sale konferencyjne i nowoczesne biura do dyspozycji pozwolą kreować profesjonalny wizerunek firmy naszych klientów i realizować z sukcesem zamierzone cele.

Zapewniamy:

– Adres do rejestracji firmy w centrum Warszawy.

– Dedykowany numer telefonu dla firmy.

– Dedykowany numer fax.

– Obsługę korespondencji.

– Obsługę telefonu firmowego.

– Wynajem biura.

– Wynajem stanowisk do pracy.

– Sale konferencyjne do dyspozycji.
Gwarantujemy najbardziej atrakcyjne warunki współpracy, rozliczenia miesięczne i godzinowe optymalnie dopasowane do potrzeb każdego biznesu.

Zapraszamy do kontaktu z naszym doradcą biznesowym, aby otrzymać indywidualną, najbardziej atrakcyjną propozycję współpracy.